Recenze 8+ nejlepších kamer do auta pro rok 2022

Autokamera Lamax Drive C7 Přestože statistiky nehodovosti na silnicích z několika posledních let jsou příznivé a počet dopravních nehod má klesající trend, vzrůstá množství agresivních řidičů. Možná, že vám štěstí dosud přálo a vy jste zatím neměli tu čest potkat některého ze silničních pirátů, nicméně nemusí to tak být navěky. Ale můžete vzít jed na to, že až se tak jednou stane, že se vám setsakra budou v případě nahlášení pojistné události (v lepším případě) nebo u soudního stání (v tom horším) pořízené obrazové důkazy hodit.

Věříme, že naše recenze 7+ nejlepších kamer do auta vám usnadní výběr té z nich, na kterou se v kritických situacích budete moci plně spolehnout a která bude schopná pořídit kvalitní záběry, z nichž bude zcela jasné, kdo je viníkem nehody a kdo její oběť.

Kameru si ale nemusíte pořizovat jen ryze z bezpečnostních důvodů. Kromě toho, že ji můžete použít v podstatě jako tzv. černou skříňku automobilu nebo jako prevenci před neoprávněnou pokutou, může tento užitečný kus elektroniky přirozeně sloužit i k zaznamenání obrazu při automobilových závodech, při průjezdu atraktivní lokalitou, při výletu do krásné přírody i jako běžný cestovní deník.

Porovnání nejlepších kamer do auta na trhu

Název produktuInformaceHodnoceníCenaRecenze
1.DOD GS980D
Rozlišení: 3840 x 2160 px
(zadní kamera: 1920 x 1080 px)
Úhel záběru: 140 °
Rozlišení snímače: -
Displej: 3"
Velikost SD karty: až 256 GB
GPS: ANO
+ 5G Wifi

5 out of 5 stars10800 KčPřečíst recenzi
2.Mio MiVue 886
Rozlišení: UHD (3840×2160)
Úhel záběru: 160 °
Snímač: 1/1.7"
Displej: 3"
Velikost SD karty: až 256 GB
GPS: ANO
5 out of 5 stars6000 KčPřečíst recenzi
3.Eltrinex LS500 GPS EU
Rozlišení: 2304x1296
Úhel záběru: 170 °
Rozlišení snímače: 3 MPX
Displej: 2,7"
Velikost SD karty: až 64 GB
GPS: ANO
5 out of 5 stars4600 KčPřečíst recenzi
4.Garmin Dash Cam 67W
Rozlišení: 2560×1440
Úhel záběru: 180°
Rozlišení snímače: -
Displej: 2" LCD
Velikost SD karty: 512 GB
GPS: ANO
5 out of 5 stars5400 KčPřečíst recenzi
5.Niceboy PILOT Q9 Radar
Rozlišení: 4K (4096×2160)
Úhel záběru: 170 °
Snímač: Sony IMX335
Displej: 3"
Velikost SD karty: až 128 GB
GPS: ANO
4.8 out of 5 stars3400 KčPřečíst recenzi
6.MIO MiVue J85 WIFI 2.5K
Rozlišení: 2,5K QHD (1600p)
Úhel záběru: 150 °
Rozlišení snímače: -
Displej: -
Velikost SD karty: až 128 GB
GPS: ANO
4.8 out of 5 stars3700 KčPřečíst recenzi
7.LAMAX C9 GPS 2K
Rozlišení: 2560×1080
Úhel záběru: 150 °
Rozlišení snímače: -
Displej: 2,7"
Velikost SD karty: až 64 GB
GPS: ANO
4.7 out of 5 stars2700 KčPřečíst recenzi
8.TrueCam H5
Rozlišení: Full HD (1920×1080)
Úhel záběru: 130 °
Rozlišení snímače: 12 MPX
Displej: 1,5"
Velikost SD karty: až 64 GB
GPS: ANO
4.7 out of 5 stars2500 KčPřečíst recenzi
TOP kamery do auta podle testů a recenzí

Nová generace autokamer: DOD GS980DNová generace autokamer DOD obsahuje jak přední 4K kameru, tak zadní FULL HD kameru. Těšit se můžete i na nadprůměrné technické parametry, podporu až 256 GB SD karty, 5G Wifi připojení nebo podporu USB C konektoru. Kamera je navíc certifikovaná pro použití v celé EU. Těžko hledat negativa, tak snad jen zmíním vysokou cenu. Ta je aktuálně přes 10 tisíc Kč.“

Zobrazit reálný záznam z kamery

Nejlepší autokamera na trhu: Mio MiVue 886Tohle je jedna z nejoblíbenějších a nejprodávanějších autokamer na trhu. Má rozlišení Ultra HD (3840×2160), menu má plně v češtině, disponuje GPS. Z hlediska testů je to IT produkt ComputerWorld 2022.“

Zobrazit reálný záznam z kamery

Jedna z nejlépe hodnocených autokamer: Eltrinex LS500 GPS EUPokud dáte na názory ostatních, pak tohle je jedna z nejlépe hodnocených kamer do auta na trhu. Alza i Heureka má v zásadě jen velmi pozitivní recenze. A co nabízí? Třeba 2K 2304×1296 rozlišení, upozornění na radary/hlídky/přejezdy či možnost navýšit paměť 64 GB SD kartou. Co ovšem přesvědčí spoustu zákazníků je jistě fakt, že se jedná o vítěze srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK.

Zobrazit reálný záznam z kamery

Pro náročné: Garmin Dash Cam 67WTohle je autokamera, po které sáhne především náročnější uživatel. Dostane však aktuálně to, co doporučuje řada kapacit v zahraničí. Autokameru s GPS, vysokým rozlišením a nadstandardním širokoúhlým snímáním 180°.

Zobrazit reálný záznam z kamery

Cena / výkon: Niceboy PILOT Q9 RadarNiceboy je značka, která prodává produkty teprve od roku 2016, ale trh zaplavila svými gadgety a chytrou elektronikou s pověstí dobré kvality za rozumné peníze. A taková je i autokamera. Za necelé 4 tisíce dostanete rozlišení 4K (4096×2160), GPS modul a detekci radarů, noční vidění a možnost rozšířit celkovou paměť 128 GB SD kartou. Z hlediska ceny a výkonu asi není lepšího výběru.

Zobrazit reálný záznam z kamery

Kvalitní MIO: MIO MiVue J85 WIFI 2.5KKdyž jsme procházeli informace týkající se této autokamery, nenašli jsme žádné vypovídající testy, ale z historie víme, že MIO dělá jedny z nejkvalitnějších navigací a autokamer na trhu již delší dobu. Parametry rozhodně nezaostává: rozlišení1600p(2.5K), skleněná optika F1.8, 150° zorné pole nahrávání či upozornění na radary jsou funkce, které jistě potěší. Hodnocení však trochu ubíráme vzhledem k ceně, přeci jen na trhu jsou o 1000 Kč levnější modely s podobnými preferencemi. O kvalitě ovšem nemusíte mít pochyby.

Zobrazit reálný záznam z kamery

Nejlepší do 3000 Kč: LAMAX C9 GPS 2KDalší kamera do auta, kterou pořídíte za necelé 3 tisíce korun. Přesto patří mezi nejprodávanější autokamery na trhu. Disponuje rozlišením 2560×1080px, úhlem 150 ° a relativně dobrými recenzemi. Výhodou je také fakt, že se jedná o český produkt, tudíž lokalizace je plně počeštěna. Nevýhodou je, že kamera podporuje pouze 64 GB SD karty, což je dnes již spíše podprůměrem.

Zobrazit reálný záznam z kamery

Jedna z nejmenších autokamer na trhu: TrueCam H5Cílí především na ty, komu doteď autokamera na předním skle vadila. Na druhou stranu by se o ní dalo říct, že disponuje pouze základními funkcemi. Dostačující je rozlišení FULL HD 1080p, kompletní CZ menu. Naopak chybí GPS, problémy jsou prý také s dodávanou aplikací i WIFI. Pokud by kamera stála jen o zlomek méně, patrně by to špatná koupě nebyla, nyní jsou však ve stejné cenové relaci na trhu lepší autokamery.

Zobrazit reálný záznam z kamery

Přichomýtli jste se někdy k nepříjemné dopravní nehodě, a kromě vašeho tvrzení neexistoval žádný důkaz, díky němuž by bylo možno označit viníka? Nebo jste srazili chodce, který vám nečekaně vběhl do vozovky a ten samozřejmě svaluje vinu na vás? Ať tak či tak, nepříjemným a rozporuplným situacím se na silnici nevyhneme. Pro jejich jednodušší řešení a dokázání vaší neviny si můžete pořídit do auta kameru, jejímž prostřednictvím pořídíte záznamy všech nejasných událostí, které by vás mohly přijít bez ní hodně draho.

Stane-li se vám nehoda, kterou nezaviníte, nebo dojde-li k vašemu omezení na dopravní komunikaci, bude to právě tento typ zařízení, který vám pomůže při vaší obhajobě a díky němuž budete mít praktický důkaz.

Ve vašem vlastním zájmu pak je vybrat kameru s odpovídajícími technickými parametry, abyste zajistili, že pořízený záznam bude dostatečně kvalitní a použitelný. Ostatně dostatečná vypovídající hodnota záznamu vám v konečném důsledku ušetří často zajímavou sumu peněz.

Potřebujete se v nabídce kamer do auta zorientovat a vybrat tu nejlepší kameru do auta, jež bude disponovat dostatečnou kvalitou záznamu, ale nezruinuje vaši peněženku? Přesně za tímto účelem jsme pro vás připravili test kamer do auta, který vám napoví, kterým směrem se při výběru autokamery vydat. Projděte si naši recenzi kamer do auta a vyberte si tu svoji autokameru, jejíž provoz vás nebude nic stát, ale v kritických okamžicích vám naopak finance ušetří. Základem řešení všech nepříjemných situací je jejich včasná prevence. Pořiďte si autokameru včas, jednou si za tento nápad budete děkovat.

Při výběru autokamery musíte zohlednit několik kritérií, která se vám pokusíme vysvětlit tak, abyste si byli schopni vybrat optimální kousek přesně pro vás.

Jak vybrat kameru do auta

Kromě odpovědi na otázku, jak vybrat kameru do auta, vám představíme detailně jednotlivé parametry, abyste byli schopni fundovaně porovnat své favority a vybrat si z nich tu nejkvalitnější autokameru.

Naprosto zásadním parametrem kamer do auta je rozlišení jejich objektivu, které úzce souvisí s velikostí snímače.

  • Velikost snímače

Tento parametr se udává v palcích a prakticky platí, že čím větší snímač, tím více světla pronikne dovnitř a tím větší ostrosti obrazu docílíme. Pro běžné potřeby plně dostačuje objektiv o velikosti alespoň 1/4 palce.

  • Rozlišení objektivu

Běžně se u kvalitních autokamer setkáme se 3 druhy rozlišení:

  • HD rozlišení (1 280 x 720 pixelů),
  • FullHD rozlišení (1 920 x 1 080 pixelů),
  • 4K (Ultra HD) (4096 × 2160 pixelů).

Stejně jako u velikosti snímače jednoduše platí, že čím vyšší rozlišení, tím lépe. Na druhou stranu rozlišení by mělo právě s velikostí snímače korespondovat. Malý snímač stejně propustí menší množství světla, které vysoké rozlišení nedožene. Výsledné snímky či videa nakonec budou nekvalitní. Při výběru je dobré tedy vzít v první řadě v potaz velikost snímače a s ohledem na ni přizpůsobit rozlišení. Pro představu, pro běžný snímač o velikosti 1/4 palce se optimální rozlišení pohybuje okolo 2 MPx. Čím větší snímač, tím větší rozlišení si můžeme dovolit.

Za standard je v současné době považováno FullHD rozlišení, které zaručí dobrou čitelnost SPZ i na delší vzdálenosti a při zhoršené viditelnosti. Při pořizování důkazního materiálu se vám tato velikost rozlišení jistě vyplatí.

Závěr: Nenechte se nalákat na výhodnou cenu autokamer s vysokým rozlišením a malým snímačem. Nedostatečně velký objektiv stejně vysokým rozlišením nedoženete a při ostrosti obrazu jde vždy v první řadě o množství světla, které projde snímačem. Proto se při výběru autokamery řiďte raději velikostí snímače a jemu přizpůsobte rozlišení, které by se v dnešní době nemělo již dostat pod 2 MPx.
  • Úhel záběru

Tento parametr je neméně důležitý a souvisí nepřímo i s polohou kamery na nebo v automobilu. Samozřejmě platí, že čím širším úhlem záběru bude kamera disponovat, tím zaznamenáme větší počet událostí, což může někdy rozhodnout o vaší nevině. Nejlevnější modely autokamer nabízí úhel záběru 110°, standardně se však u kvalitních autokamer tento parametr pohybuje od 120° do 170°, přičemž úhel nad 150° už trpí zkreslením, které způsobuje nižší kvalitu záběrů. Obraz se soudkovitě deformuje a zakulacuje.

Závěr: Při výběru autokamery vsaďte na úhel záběru optimálně mezi 120° do 150°.
  • Umístění autokamery

S úhlem záběru velmi úzce souvisí i umístění autokamery. Na něm je totiž úhel snímání závislý. Ve většině případů umísťujeme autokameru na vnitřní horní část předního skla. Kamera tak snímá pouze dění v prostoru před vozidlem. Chcete-li snímat dění jak před vozidlem, tak uvnitř, pořiďte si duální autokameru, případně autokamery externí. V tomto případě umísťujeme jednu kameru na přední a druhou na zadní sklo. Při jízdě je tak snímán nejen prostor před vozidlem, ale i za ním.

  • Frekvence snímání

Aby byl obraz kvalitní a plynulý, je dobré při výběru brát ohled i na frekvenci snímání, která se udává v jednotkách fps (frame per second) a udává kolik snímků za jednu sekundu je zařízení schopno zpracovat. Pro alespoň minimálně kvalitní plynulost obrazu vybírejte kamery s frekvencí alespoň 25 fps. V optimálním případě by se hodnota tohoto parametru měla pohybovat od 30 do 60 fps. Obraz nasnímaný frekvencí 60 fps umožňuje již celou řadu dalších úprav, například zpomalení videa pro přečtení detailů.

Závěr: Frekvence snímání rozhoduje o tom, kolik snímků za vteřinu bude zařízení schopno pojmout. Chcete-li ze své autokamery získat kvalitní obraz, nechoďte pod 25 fps, optimálně dejte přednost zařízení s frekvencí nad 30 fps.
  • Paměťové úložiště

Pro uložení videozáznamu musí kamera do auta disponovat úložným prostorem pro data. Většina kamer nabízí jak vnitřní datové úložiště, tak slot na externí microSD kartu, která může efektivním způsobem rozšířit datovou kapacitu zařízení, a navíc je ji možné jednoduše vyčíst prostřednictvím PC. Na kapacitě paměti je závislá především délka záznamu, která se pohybuje obvykle v rozmezí 3,5 hodin (16 GB karta) až 30 hodin (128 GB karta). Většina autokamer umožňuje nastavení smyčky, to znamená, že po zaplnění karty se záznam ukládá znovu od jejího začátku a původní video se automaticky smaže.

Závěr: Paměťové úložiště je poměrně zásadním parametrem. Právě na jeho velikosti závisí délka pořizovaného záznamu.
  • Datová komunikace

K čemu by vám kamera do auta byla, kdybyste z ní nemohli stáhnout data? Většina kvalitních autokamer nabízí výstup HDMI, díky němuž je možné zařízení připojit například k televizoru a záznam přehrát ve vysokém rozlišení. Tradiční microUSB konektor umožní připojit kameru k počítači či v nízkém rozlišení k televizoru a samozřejmostí je dnes již i rozhraní Wi-fi, kterým spárujete autokameru s mobilním telefonem a jednoduše ji nastavíte.

Závěr: Nejjednodušším způsobem, jak přehrát záznam z autokamery, je připojit ji k televizoru. To umožní konektor USB či HDMI. Pro pohodlnost ovládání se zaměřte na to, aby vaše autokamera disponovala i rozhraním Wi-fi.
  • Displej

Většina autokamer bývá vybavena displejem, prostřednictvím něhož je možné kameru nastavit, případně nouzově přehrát i pořízený záznam. Velikost displejů na autokamerách se pohybuje od 1,5 do 3 palců a rozhodně není zásadním parametrem. Spíše se vyplatí displej brát jako bonus navíc, jeho velikost by ale neměla mít vliv na zvětšení rozměrů autokamery, která pak může překážet ve výhledu.

  • Baterie

Pro napájení autokamery se při jízdě běžně využívá autobaterie. Proto také kamery disponují konektorem pro připojení k elektroinstalaci automobilu z 12V zásuvky. Některé modely jsou opatřeny další baterií, díky které je možno je provozovat po omezenou dobu bez napájení. Tato doba není nikterak závratná, ale k natočení nehody například na parkovišti nebo obecně mimo prostor vozu plně postačuje. Obvykle jsou autokamery vybaveny lithiovými bateriemi, kterým však příliš nevyhovují vysoké teploty a díky tomu rychle degradují a snižuje se jejich kapacita.

  • Další funkce

Funkce, které při provozování autokamery oceníte, jsou zejména:

  • Automatické zapnutí v okamžiku rozjetí automobilu.
  • GPS modul umožňující záznam trasy, což oceníte zejména v případě, že své vozidlo někomu půjčíte.
  • Mikrofon, pomocí něhož zaznamenáte i zvuk uvnitř kabiny vozu.
  • Tlačítko fotoaparátu, díky kterému můžete s kamerou například v případě nehody pořídit kvalitní fotografie stejně jako s plnohodnotným fotoaparátem.
  • G-senzor, který detekuje náraz vozidla a uzamkne záznam, k němuž se později i v rozbitém autě dostanete.
  • Noční vidění oceníte zejména při parkování vozidla v oblastech se zvýšenou kriminalitou. Díky němu jednoduše identifikujete zloděje.
  • Detekce pohybu zabezpečí automatické spuštění kamery při zaznamenání pohybu v jejím zorném poli.
  • Detekce rychlostních radarů vás bude zvukovým signálem upozorňovat, pokud se dostanete do oblasti, kde je podle databáze umístěn radar. Jde o naprosto legální výbavu.

Ceny autokamer

Výhodou autokamer obecně je fakt, že do prevence, která vám může ušetřit celé řady nepříjemností a velkých finančních výdajů, investujete v nejhorším případě pouhých pár tisícovek. Samozřejmě, že platí, že čím dražší kameru koupíte, tím lepší záznam z ní dostanete, často ale dobře poslouží i zařízení do tisícovky. Naše recenze kamer do auta vám ukáže, co můžete získat v jednotlivých cenových hladinách, a pomůže vám odpovědět na otázku, jakou kameru do auta byste si měli vybrat.

  • Kamery do auta do 1 000 Kč

I při této investici můžete získat kameru s FullHD rozlišením a průměrnou optikou. I s tímto základem pořídíte záznam dopravní nehody, který vás vyseká z případných problémů. Očekávejte však interní datové úložiště bez možnosti rozšíření o microSD kartu a s rozhraním HDMI se rovnou rozlučte. Většina autokamer v této cenové hladině nabízí zobrazovací úhel 110 °. Nejlevnější typy autokamer však pro základní funkce plně dostačují, práce s nimi je však v mnohém komplikovanější než s dražšími typy.

Překvapivě již i v této cenové kategorii narazíme na kousky s FullHD rozlišením, úhlem záběru až 170° a vestavěnými LED diodami pro pohodlné pořizování nočních záznamů. Za levný peníz pořídíte především kamery značky Forever či NAVITEL, do tisícovky ale můžete mít i parádní kamery od značky Niceboy s detekcí pohybu a slotem pro microSD kartu až 32 GB.

  • Autokamery do 2 000 Kč

V této cenové hladině pořídíte většinu nejprodávanějších kamer do auta. Prakticky všechny modely nabízí již možnost rozšíření datového úložiště o microSD kartu umožňující zásadním způsobem rozšířit délku záznamu. Standardní zobrazovací úhel je v této kategorii již minimálně 120 ° a celá řada kamer disponuje funkcemi navíc rozšiřující vaše pohodlí při jejich užívání. Například jmenujme funkci automatického zapnutí či G-senzor.

V této cenové kategorii se prosazují opět zejména NAVITEL a Niceboy, zdatně jim ale sekundují značky TrueCam, MIO MiVue a Lamax. Zajímavé kousky nabízí ale i čínské Xiaomi či DOD.

  • Kamery do auta nad 2 000 Kč

Nejste-li omezeni cenou, můžete si dopřát autokameru s velkokapacitním úložištěm, pozorovacími úhly až 170 ° a celou řadou funkcí, které vám práci s ní velice zpříjemní. Samozřejmostí v této cenové hladině je vestavěný detektor rychlostních radarů, optická stabilizace obrazu či detekce jízdních pruhů. Co se týče rozlišení, čekají vás obvykle kousky se Super FullHD, které kromě záznamu SPZ pomohou rozpoznat i obličeje případných zlodějů a zhoršená viditelnost například za šera jim nedělá problém.

Nejlepší kamery do auta bez cenového omezení jsou designově zdařilé kousky disponující kromě základních funkcí například tachometrem, GPS databází rozmístění radarů, LED přisvícením a samozřejmě Super FullHD rozlišením. Špičkové kamery do auta hledejte v portfoliu značek Garmin, Eltrinex či Lamax.

Nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Jak je to s legislativou? Kde je povolena a kde zakázána kamera do auta, jak je možné ji používat?

Používání autokamery je u nás zcela legální. Pozor si však musíte dát při zveřejňování údajů kamerou pořízených. Bez souhlasu natočené osoby či majitele automobilu, nemůže být záznam použit jako důkaz. Celou věc ještě zkomplikovalo zavedení GDPR (General Data Protection Regulation). Na druhou stranu v některých případech souhlas natočené osoby získáte, zvláště pokud bude záznam svědčit v její prospěch.

S používáním autokamer ale můžete tvrdě narazit v zahraničí. Například naši jižní sousedé kamery za oknem tvrdě postihují. Jedete-li tedy do Rakouska, kameru z čelního skla raději sejměte. Podobný přístup k používání kamer mají i v Lucembursku, Portugalsku nebo Švýcarsku.

Naopak bez omezení můžete kameru používat v Německu, Nizozemsku, Polsku, či Španělsku a Itálii.

Nejjednodušším způsobem, jak předejít pokutě je zjistit si před cestou do konkrétní zahraniční země, jak je na tom s používáním autokamer.

Proč používat kameru do auta?

Autokamera vám prokáže neocenitelnou službu v případě, že se se svým vozidlem dostanete do úzkých a budete například účastníkem dopravní nehody. V tom případě prostřednictvím kamery pořídíte automaticky záznam, který v případě nutnosti prokáže vaši nevinu. Může se stát, že srazíte chodce, který vám neočekávaně vběhne pod auto a bude se snažit svalit vinu na vás nebo budete účastníkem hromadné dopravní nehody. Přesně v těchto případech vám kamera v autě prokáže neocenitelnou službu.

Co znamená, pokud je kamera do auta ve zpětném zrcátku?

Kamera ve zpětném zrcátku není na první pohled patrná a nepřekáží ve výhledu. Objektiv kamery ústí na zadní bez odrazové straně zrcátka a displej kamery je zanořen do jeho odrazové plochy. Díky tomu může řidič sledovat ve zpětném zrcátku aktuálně natáčený obraz. Většina parametrů těchto vestavěných kamer je srovnatelná s klasickými samostatnými modely.

Existují na trhu kamery přední i zadní a jaká je jejich charakteristika?

V nabídce dražších modelů najdete i autokamery, jejichž součástí je další optika vyvedená k zadnímu oknu vozidla. Kamera tedy během jízdy snímá jak prostor před vozidlem, tak i ten za ním. Tento typ kamer samozřejmě poskytuje největší přesnost pro časovou rekonstrukci záznamu. Na druhou stranu často ale přední záběr naprosto dostačuje.

Existují na trhu kamery do auta s detekcí radarů?

Ano existují a jejich použití je zcela legální. Obvykle kamery s GPS databází rozmístění statických radarů najdete ve vyšších cenových kategoriích. Před namátkovou kontrolou ze strany Policie vás ale kamera stejně nezachrání.

Kam se doporučuje kameru ve vozu umístit?

Kamera by neměla zakrývat výhled z vozu, v takovém případě vám hrozí pokuta. Snažte se ji tedy umístit tak, aby řidiče v ničem neomezovala. Doporučené umístění je pod horní zatemňovací fólií, ke spodnímu okraji čelního skla na palubní desku, případně na zadní plochu zpětného zrcátka.

Tipy na další zajímavé články:

Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové kamery do auta. Pokud ano, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepší autokamery.
    1. Mára
    2. Michal
    3. Silvie

    Přidejte váš komentář

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..